1. Ročník - Memoriál Jaroslava Houšky

4. 8. 2013

dsc04472.jpg Dne 3.8. se uskutečnil 1.ročník Memoriálu Jaroslava Houšky. Za velmi teplého počasí se se střetly čtyři týmy a to Pištín, Strýčice, Old boys Prachatice a Žabovřesky.

První zápas sehrál domácí celek se Strýčicemi a prohrál 0:1 z přímého kopu a tak bylo jasné, že budeme hrát o 3. místo. Ve druhém zápase se utkal výběr Pištína s Old boys Prachatice a bývalí hráči se zkušenostmi z ligy nebo divize, nedali Pištínu šanci a vyhráli 5:1.

Pohár za 3. místo zůstal v Žabovřeskách. V utkání o bednu mezi Pištínem a Žabovřesky bylo rozhodnuto už během prvního poločasu, kdy domácí během prvních patnácti minut vedli 2:0, nakonec z toho byla výhra 3:0.

Ve finále se utkali Strýčice a Old boys Prachatice. Prachatičtí prohráli 2:1, ale nutno dodat, že byli celý zápas jednoznačně lepší a v poslední minutě neproměnili penaltu a tak se radovali z prvního místa Strýčice.

Nejlepší střelec turnaje vzešel až po penaltovém rozstřelu mezi dvěma hráči a stal se jím domácí hráč Jakub Hála, který vyhrál zapůjčení vozu Hyundai i30WG na víkend.

Nejlepším hráčem turnaje byl zvolen Leoš Hromádko z Pištína, který vyhrál zapůjčení vozu Hyundai i40WG na víkend.

Vozidla zapůjčí společnost Autoporfi, České Budějovice.

Všem zúčastněním děkujeme za účast a za rok se těšíme na viděnou.