Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

V BUKOVSKU PROHRA O TŘI GÓLY

21. 8. 2008

ObrazekV oslabené sestavě zamířily Žabovřesky k premiéře ve III. třídě do Dolního Bukovska. Vloni třetí tým však utržil třígólovou porážku a rehabilitovat se bude snažit v neděli na domácím hřišti s přetěžkým soupeřem, loňským vítězem Olešníkem B.

Hodně to připomínalo loňský začátek ve Vrábči (1:4). Do utkání v Bukovsku nastoupili hosté o deseti, teprve po deseti minutách dorazil Lukáš Houdek. „Z různých příčin chybělo několik hráčů, v útoku musela nastoupit dvojice Borovanský – Pilný, které se vůbec nedařilo. Směrem dopředu jsme byli bezzubí. Ale i přesto jsme se drželi a první gól inkasovali až těsně před odchodem do kabin, což byla velká škoda,“ popsal trenér Karel Liebl. Po změně stran Bukovsko pečetilo svou výhru dalšími dvěma góly.

Poprvé se Lieblovi svěřenci představí doma v neděli od 17 hodin proti Olešníku B. „S favoritem soutěže jsme vloni dvakrát prohráli, doma těsně 0:1. Vlastně to byl jediný soupeř, který nás dokázal ve dvou případech zdolat a rádi bychom mu to vrátili.“ Poprvé by se měl představit v útoku Žabovřesk matador Ivan Kutheil, nová posila na hostování z SK Čtyři Dvory. Naposledy známý kanonýr hostoval v Plané, pro zranění však v Bukovsku chyběl.  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář