BEZ BODU I S BAVOROVICEMI

27. 10. 2008
Černý víkend má za sebou jankovsko-žabácký fotbal.Všechny tři naše dospělé týmy hráli na vlastním hřišti,všechny tři odešli ze zápasu poraženi.Áčko prohrálo s Čížovou,Béčko dostalo lekci od Prachatic a Céčko ve vyrovnaném utkání podlehlo rezervě Bavorovic.Doufejme,že těchto víkendů už mnoho nebude a my se vrátíme na vítěznou vlnu!

Obrazek Do zápasu s Bavorovicemi jsme vstoupili hodně ospale a již v páté minutě jsme prohrávali 0:1.Už předtím měli hosté slibnou šanci,ale tu neproměnili.Až po obdržené brance jsme se jakoby probudili a hru se soupeřem vyrovnali.Netrvalo dlouho a bylo vyrovnané i skóre.V 15 minutě našel ideálně Dvořák ve vápně Petra Klímu (na snímku) a ten hlavou srovnal na 1:1.Dal tím již třetí gól v sezoně,i když jsme jich od něho očekávali určitě víc.I po vyrovnávací brance se hrál vyrovnaný zápas se šancemi na obou stranách,ale výsledek se do poločasu už nezměnil.
Druhá půle začala jako přes kopírák té první.Opět jsme nechali hrát svého soupeře a ten toho hodně rychle využil.V 50 minutě chybovala naše obrana a Bavorovice šli po druhé v utkání do vedení.Pak znovu začali hrát naši hráči více aktivně a odměnou jim za to byla vyrovnávací branka.Po rohovém kopu se trefil Honza Šindelář a zpravil si tak chuť po sobotní neproměněné penaltě.V tu dobu jsme hráli lépe než náš soupeř a cítili jsme,že by jsme mohli zápas strhnout na svoji stranu.Ovšem hru jsme až příliš otevřeli a zkušeně hrající Bavorovice trestali. V 72 minutě po jednom z mála breaků vstřelili třetí,rozhodující branku.My jsme se sice snažili,svého protivníka zatlačili,ale žádnou vyloženou šanci jsme si už nevytvořili.Můžeme jen litovat našich vstupů do obou poločasů.Kdyby jsme Obrazekhráli od prvních minut aktivně, nemuseli jsme ze zápasu odejít s práznou. Takhle si všechny tři body odváží šťastnější soupeř!