Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

TĚSNÁ PROHRA VE VIMPERKU

20. 8. 2008

ObrazekS omlazeným týmem, jehož věkový průměr kazí jen Ivan Dvořák, vstoupil do druhého ročníku společný tým Jankova a Žabovřesk. Oproti minulé sezoně mu nevyšel začátek dle představ.

Změny v kádru – přišli: Šindelář, Knot, Rut (všichni hostování Čtyři Dvory změněno na přestup), Rusfel (prodl. host. Vltava ČB), Lukač (prodl. host. Lhenice).

Odešli: Jodl (Bavorovice, uk. host., nyní Frymburk), Hajný (Olešník, host.), Valachovič (host. SK Hlohovice, hrající trenér).

V premiéře společný tým Jankova a Žabovřesk neuspěl. Vimperský Šumavan nedokázal porazit ani na třetí pokus. Domácí stoprocentně využili své šance. Hosté navíc od 54. min. hráli v oslabení. Až v 89. min. snížil střídající veterán Ivan Dvořák, v poslední minutě měl na kopačce vyrovnání Milan Jokl, ale míč netrefil dobře. „Máme úplně jiný manšaft než na jaře. Jedinou přípravu s Olešníkem jsme prohráli (2:9), tak jsme byli zvědavi, co máme v nohou. Jeli jsme pro bod, ale na Vimperk hrát neumíme. Nikam nechvátal a ze dvou střel nám dal dva góly. V 89. minutě jsme snížili na 2:1. Hrál se nezáživný fotbal, ale co také od prvního kola čekat? Chvilku nám bude trvat, než se mladí kluci sehrají,“ řekl po nevydařené premiéře pro Českobudějovický deník kouč Kukla.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

věkovej průměr

(Dvořka, 25. 8. 2008 12:53)

...já ti dám zkaženej věkovej průměr!! A co Jouza? Ten je starší :-))