NEPORAZITELNOST „CÉČKA“ SKONČILA

6. 6. 2008

ObrazekPoslední Sedlec nastoupil posílen o V. Šindeláře a brankáře Hanzala, kteří podzim trávili v Jankově resp. v Žabovřeskách, a střelce Kučeru. I tak patřil začátek Žabovřeskám. Obrovským šanci měl na noze veterán Dvořák, který samostatný únik zakončil nepřesným obloučkem. V dalších minutách hrozili domácí. Nejprve V. Šindelář naštěstí nevěděl, zda zakončovat nohou či hlavou, aby se dočkal o pár minut později. Vácha nesmyslně fauloval před šestnáctkou a Šindelářova nemastná – neslaná střela nakonec skončila za zády brankáře Prenera. „Dáváte mi to pořád na hlavu a zlato je v nohách,“ křičel Václav Šindelář směrem k tribuně. Jenže úspěšné repete nezopakoval a z téměř stejného místa pálil pánu Bohu do oken. Rozhodující okamžik střetnutí přišel v 58. min., kdy do té doby nevýrazný Kučera udělal z obránců sloupy a po zemi zvýšil na 2:0. Vzápětí sice kapitán Martin Hrádek snížil, ale porážku Žabovřesk to neodvrátilo.

Sedlec B - Žabovřesky/Jankov C 2:1 (1:0)

Branky: V. Šindelář, Kučera - Hrádek, sudí Pícha.