Černý Dub odjel s nepořízenou

11. 10. 2015

sokol.jpgIII. Třída sk.A: V posledním domácím zápase jsme přivítali nováčka soutěže TJ Slovan černý Dub.

Papírově byl náš tým favoritem, ale nám se na domácím hřišti nedaří a naopak Černý Dub poslední dva zápasy vyhrál, takže nás čekal těžký zápas. První poločas byl zcela vyrovnaný. Hosté se spoléhali na kapitána Davida Schneidera, který rozdával míče a i se snažil zakončovat. Naštěstí dvě velké šance vychytal muž kola Miroslav Mádl. Ale i naše hra byla ofenzivní a několikrát jsme zahrozili. Ve 21. minutě za velkým vápnem napřáhl Luboš Formánek a překrásnou střelou do horního rohu brány otevřel skóre. Poté měl tutovku ještě Pepa Pilný, který snad z metru trefil pouze ležícího hostujícího brankáře.

Ve druhé půli dle mého názoru jsme byli lepším týmem, ale musíme i sportovně přiznat, že hosté hrozili z brejků a nejednalo se o žádný zdrcující tlak. V 65. minutě jsme rozvlnili síť podruhé, ale dle postranního rozhodčího stál Pepa Pilný v ofsajdu. Téměř z protiútoku se hostující hráč řítil sám na Míru Mádla, ten naštěstí vyběhl včas a šanci zneškodnil. V 85. minutě pak střídající Karel Drmota vzal míč a následnou střelou trefil břevno a následně si míč doběhl a pískala se penalta. Na penaltový puntík šel Luboš Formánek a svým druhým gólem navýšil skóre na 2:0. V 90. minutě se pískala penalta i proti nám, když ve vápně Jirka Hüttner strčil Davida Schneidera a rozhodčí vše viděl. Opět se předvedl Míra Mádl, který penaltu zneškodnil.Zápas tak skončil 2:0

TJ Sokol Žabovřesky - TJ Slovan Černý Dub 2:0 (1:0) Luboš Formánek 2x

Sestava: Miroslav Mádl, Jan Hála, Pavel Pokorný, Jiří Hüttner, Martin Vašíček, Miroslav Velík, Vlastimil Vácha, Jan Lapeš (46. Karel Drmota), Josef Pilný (73. Jan Horský), Jakub Hála