Černý víkend

1. 10. 2015

sokol.jpgIII. Třída Sk.A: Prodloužený víkend byl ve znamení dvou zápasů. Bohužel se nám nepovedlo ani v jednom bodovat.

V sobotu jsme nastoupili nejprve na domácím hřišti proti Mokrému. Úvod zápasu z naší strany byl katastrofální a v 17. minutě jsme už prohrávali 0:3. Pokud by hostující hráč neudělal zkrat v podobě kopnutí Vlasty Váchy a následně obdržení červené karty, nevím jak by to s námi vypadalo v dalších minutách. I přes vyloučení se nám povedlo do poločasu jen snížit na 3:1 Martinem Vašíčkem. Ve druhé půli jsme se tlačili do zakončení a chtěli jsme s výsledkem něco udělat. Bohužel pro nás, se nám povedlo snížit na rozdíl jediné branky až v 91. minutě Jakubem Hálou a to už bylo pozdě. Nutno dodat, že hosté bránili výborně a i v deseti byli hodně nebezpeční a zaslouženě vyhráli.

TJ Sokol Žabovřesky - TJ Mokré 2:3 (1:3) Vašíček (asistence Pilný), Hála Jakub

V pondělí pak byla na pořadu dne dohrávka 1. kola proti Chrášťanům. Začátek zápasu byl pro nás lepší, když skóre otevřel hlavou Milan Jokl. Hosté se ale celkem rychle oklepali a ve 25. minutě srovnali pod padajícím brankářem střelou k tyči na 1:1. Celý zápas byl ovlivněn poměrně silným větrem, takže to chvílemi vypadalo, že nikdo neumí kopnout do míče. Když už to vypadalo na dělení bodů, což i z hlediska více diváků by byla spravedlivá dělba bodů, tak se stalo něco nevídaného. Hosté v 92. minutě nakopli míč z poloviny hřiště a k údivu všech míč skončil za zády našeho brankáře Davida Pavlíka. Míč získal velkou rychlost a i vítr tomu napomohl, následně dopadl na zem a nešťastně přeskočil i díky špatnému odhadu naše brankáře za jeho záda Další prohra byla na světě.

TJ Sokol Žabovřesky - TJ Sokol Chrášťany 1:2 (1:1) Jokl (asistence Pilný)