OSMIGÓLOVÁ PŘESTŘELKA S DRAŽEJOVEM

24. 3. 2008

ObrazekPrvní půle byla v jasné režii Žabovřesk, které do přestávky vedly již 4:1. Dva góly dal Petr Maxa, po jednom Stanislav Votýpka a Petr Klíma. „Po přestávce nastoupila řada dorostenců, některé jsem ani neznal a Dražejov zápas ještě zdramatizoval,“ uvedl kapitán Votýpka (na snímku), který střetnutí s Dražejovem domlouval. „Působí v něm můj kolega z práce,“ řekl na vysvětlenou, proč přijel do Žabovřesk soupeře až ze Strakonicka.

Druhá půle z domácí strany byla hodně nepovedená. Vše podtrhly i školácké góly. Dražejov tak jasné utkání dokázal ještě zdramatizovat. Podařilo se mu snížit na rozdíl jediné branky. Poslední slovo ale měl v závěru Petr Maxa, který druhou proměněnou penaltou zkompletoval hattrick a dal výsledku (5:3) konečnou podobu.

V poslední přípravě se měly Žabovřesky utkat před Velikonocemi s Týnem B,  ale zápas byl zrušen a tak nováček B třídy vyběhne příští sobotu rovnou do mistrovského jara ve Lhenicích.