Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

PENDLOVÉ Z JANKOVA SI MUSELI STŘIHNOUT, KDO BUDE HRÁT

23. 5. 2008

Na utkání I. B třídy šéfkouč Jankova uvolnil z áčka Řezníčka mladšího a Bláhu, sám se ozval Holba, který v divizi na Motorletu střídal. „Jenže všichni tři jsou na soupisce a hrát za nás mohou jen dva,“ musel Jaroslav Rambousek rozsoudit trojici čekatelů, která chtěla obětavě béčku pomoci. „Tak si spolu Řezňa s Bláhou střihli, kdo bude hrát. Vyhrál Martin Řezníček a Milan Bláha, chudák, se šel na zápas jen podívat,“ bylo Rambouskovi líto fotbalového obránce. „Nemohl jsem vědět, že jsou všichni tři na soupisce áčka,“ krčí rameny.

Petr Holba v neděli sám zvedl telefon a nabídl své služby. „Uvítal jsem to, protože vím, že je to kluk, který vždycky nechá na hřišti všechno. Když měl chuť přijít, souhlasil jsem a nepídil se, kdo je a kdo není na soupisce. Až před zápasem jsme museli reagovat a vyřešit to,“ líčí Jarislav Rambousek tlačenici na místa v sestavě Žabovřesk, kterým se jako nováčkovi daří v soutěži nad poměry. A služby pendlů z Jankova si pochvalují, byť se i jejich vinou sestava často mění kolo od kola. „Řezníček hrál předstopera – a výborně. Dobře zahráli oba pendlové. Holba v útoku dva góly připravil a jeden dal sám, takže nám nakonec přišlo vhod, že jsme měli jednu posilu z áčka i vpředu,“ pochvaloval si Jaroslav Rambousek po vítězství 4:2.

Obrazek

Martin Řezníček brání společně s dorostencem Janem Šindelářem útočníka Vl. Březí.

Obrazek

Nepochopitelné! Místo Bláhy tedy naskočil od prvních minut dorostenec Pavel Pokorný. Zápis o utkání se tak musel přepsat. Po dohodě s rozhodčím a vedoucím mužstva Vl. Březí Václavem Holíkem a kapitánem Františkem Lagronem bylo domluveno, že tak učiníme v poločasové přestávce, aby se utkání zbytečně nezdržovalo. Jenže když šli hosté o půli do kabin, tak už prohrávali o tři góly... A najednou, že se nic přepisovat nebude! Inu, co je sportovní čest zřejmě ve "Vlacháči" neznají. Tímto způsobem (i když znají i jiné...) soutěž nezachrání. STK výsledek samozřejmě neschválila a i když všechna fakta hovoří pro Žabovřesky, konečné rozhodnutí padne až od zeleného stolu. Jedním z důkazů je i tento snímek ze začátku střetnutí.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

svine

(nevim, 25. 5. 2008 11:00)

to sou kurvy!!