Generálka na soutěž se nám nepovedla

4. 4. 2016

sokol.pngV sobotu jsme odehráli poslední přátelské utkání před startem jarní části sezóny. Po pravdě se nám utkání moc nepovedlo a s remízou 2:2 nemůžeme být spokojeni.

Územní převaha byla na našich kopačkách po většinu zápasu, ale hosté ze Zborova hráli ze zajištěné obrany a snažili se o rychlé protiútoky. Dva z nich se jim povedlo proměnit. Nejprve se obrana špatně domluvila a hostující hráč běžel sám na našeho brankáře, který fauloval a nařízená penalta byla jasná a prohrávali jsme 1:0. O deset minut později ten samý hráč obešel tři naše hráče a brankáři Mádlovi nedal šanci a bylo to 2:0. To jsme opravdu nečekali. Po přestávce jsme chtěli něco s utkáním udělat. Povedlo se to tak napůl. V 60.minutě se povedlo snížit Lubošem Formánkem po přihrávce Vlastimila Váchy a v 75. minutě vyrovnal Josef Pilný po centru Luboše Formánka.Budeme doufat, že v sobotu v ostrém zápase v Chrášťanech předvedeme lepší výkon a snad i přivezeme nějaký ten bodík.

TJ Sokol Žabovřesky - TJ Zborov  2:2 (0:2) za nás Formánek, Pilný