Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Lepší tým prohrál

15. 9. 2015

sokol.jpg III. Třída Sk.A: Sobotní odpoledne bylo ve znamení derby. Na domácím hřišti jsme hostili Lipí. A bylo se na co dívat.

Ke vší úctě k soupeři a jejich kvalitě můžeme s čistým svědomím napsat, že lepší tým prohrál. Pravdou je, že prvních dvacet minut se na hru předváděnou oběma týmy nedalo dívat. Byla do slova nakopávaná a jsem tam nějaká kloudná přihrávka. Po tomto úseky hry, jsme začali více šlapat do pedálů my. Najednou jsme zahrávali rohy a přímé kopy, ale nic z toho nebylo a když už tak nám to chytil výborně chytající Macháček.Hosté si za první půli de facto šanci nepřipravili.

Ve druhé půli byla naše převaha citelnější.Celkem čtyřikrát jsme stáli přímo před brankářem, ale vždy nás hostující brankář vychytal. Když už jsme ho překonali, jako v 75. minutě Pavel Pokorný, zazvonila za ním tyč. A jak už to ve fotbale bývá, udeřilo na druhé straně. Hosté zahrávali poměrně z velké dálky přímý kop, který se snesl na břevno i za pomoci našeho brankáře, ale bohužel pro nás se odrazil přímo na brankovou čáru před hostujícího Klečku a najednou jsme prohrávali. Poté náš trenér přeskupil řady a vše vrhli do útoku, ale nebylo to nic platné. Hosté pak ještě nastřelili tyč a bylo zápase. 

TJ Sokol Žabovřesky - TJ Sokol Lipí 0:1 (0:0)

Sestava: Miroslav Mádl, Jiří Hüttner, Jan Hála, Vlastimil Vácha, Pavel Pokorný, Jan Lapeš, Martin Knot, Michal Nartovský, Milan Jokl, Josef Pilný, Karel Drmota

Na lavičce: Martin Vašíček

Chyběli: Miroslav Velík, Jakub Hála, Jan Horský, David Pavlík, Lukáš Houdek, Tomáš Hála 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář