HATTRICK LHENICKÉHO ŠVECE

6. 9. 2008

Společný tým Jankova a Žabořesk nastupoval do malého derby s vervou konečně získat 3 body a vyhrabat se z dolních příček tabulky s vědomím, že na Lhenické se jim v celku daří, za čež hovoří loňské výsledky 4:0 a 2:0 v náš prospěch.Navíc v sestavě nechyběli 3 pendlové z A-týmu (P. Stejskal, Bernát a Janků). K tomu všemu nám do karet měl hrát fakt,že se hrálo na výborně připraveném hřišti v Jankově. Bohužel opak byl pravdou. Soupeř nás předčil jak v herním nasazení, tak především v důrazu, se kterým jsme se za celý zápas nedokázali vypořádat.

ObrazekJiž v 7. minutě si pohrál hostující Švec se třemi našimi obránci a tvrdou střelou otevřel skore-0:1. My jsme v prvním poločase ohrozili soupeřovu svatyni pouze ze dvou přímých kopů.Ve 27. minutě Bernátův trestný kop vyrazil golman Boška jen před sebe,bohužel Pavlu Boháčovi chyběli k dorážce jen centimetry.O 5 minut později zahrával z hranice šestnácky trestný kop P.Maxa,ale jeho střelu pod břevno vyrazil pozorný Boška na roh.Hned z protiůtoku opět udeřili hosté. Velký nedůraz v naší obraně potrestal znovu R.Švec-0:2. Ve druhém poločase jsme se sice snažili s výsledkem něco udělat,ale byla z toho jen kombinační hra uprostřed hřiště s mnoha zkaženými přihrávkami, bez vystřelení na bránu. Hosté ještě v závěru přidali jeden gól,když nejlepší hráč na hřišti Švec (na snímku) podstřelil vybíhajícího Pavla Janků. Můžeme jen litovat,že se nám zápas před velmi slušnou návštěvou 120 diváků nepovedl,a doufat,že v příštích zápasech konečně premiérově získáme vítěztví!

SK Jankov/Žabovřesky - Lhenice 0:3 (0:2)

Branky: 7., 32. a 84. Švec

Sestava: Janků - P. Jílek (70. Koch), Lukač, Boháč, Rut - Šindelář, P. Maxa (K), Bernát, Rusfel - P. Stejskal, P. Klíma.