Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Neplachov nám vrátil podzimní prohru

7. 6. 2015

sokol.jpg

III. Třída. Aktuálně druhý tým tabulky předvedl na svém hřišti své kvality a zaslouženě vyhrál.

Domácí se do nás hned od úvodních minut pustili a kolmice za obranu nám dělaly velké problémy. To se taky projevilo hned ve 3.minutě a domácí vedli 1:0. Kolem desáté minuty jsme hru postupně vyrovnali a hned to bylo znát, Ve 20. minutě mohl vyrovnat Lukáš Houdek, ale vyložené šance se zalekl. Poté opět přišla kolmice za naší obranu a domácí trestali podruhé. 

Ve druhé půli byla hra určitě vyrovnanější. Bohužel v 70. minutě domácí kopali penaltu a už to bylo 3:0. Celé mužstvo se snažilo s výsledkem něco udělat, ale moc se nám to nevedlo. Snížit stav se nám povedlo až v 86.minutě, kdy střelou z vápna vše propálil Jiří Hüttner. Nutno dodat, že ve druhé půli měl vyloženou šanci Pavel Pokorný, když dalekonosnou střelu vytěsnil na roh domácí brankář a i přímý kop Jana Hály snesl ty nejpřísnější parametry. Vyrovnat se nám bohužel nepovedlo a po pěti zápasové šňůře jsme nebrali ani bod. 

TJ Sokol Neplachov - TJ Sokol Žabovřesky 3:1 (2:0) za nás Jiří Hüttner (asistence Martin Vašíček)

Sestava: David Pavlík, Jiří Hüttner, Jan Hála, Pavel Pokorný, Vlastimil Vácha, Martin Vašíček, Karel Drmota, Josef Pilný, Jan Lapeš, Jakub Hála, Lukáš Houdek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář