Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Poslední zápas se nám nepovedl

23. 6. 2016

sokol.jpg

Koloděje otočily zápas v Žabovřeskách

Domácí hráči Žabovřesek hostili v posledním kole tým z Koloděj. Možná, kdyby se hrál zápas před měsícem, byli by jasným favoritem domácí hráči. Bohužel pro ně je remíza s Týnem B jediný bodový zisk z posledních čtyř zápasů. Koloděje naopak hrají v posledních dvou kolech v pohodě a po výhře v Pištíně, dokázali na domácím hřišti obrat o dva body Chrášťany. Na podzim se radovaly z vítězství 2:1 Žabovřesky, které by podobný výsledek braly i při rozlučce se sezonou.

V prvním poločase se diváci branky nedočkali

Domácí hráči naposledy před domácími diváky zvítězili začátkem května a na závěr sezony chtěli vybojovat tři body. Dilema pro přítomné fanoušky, jestli sledovat zápas Žabovřesky – Koloděje nebo zápas Eura Belgie – Irsko, vyšel, co se týče výsledku prvního poločasu zcela nerozhodně. Na hřišti toho k vidění moc nebylo, oba týmy pojali poslední zápas, spíše jako přátelské setkání, než zápas o body. A tak mohli přítomní diváci v klidu rozebírat páteční duel mezi naší reprezentací a jogurty z Chorvatska, kde jsme k bodu přišli, jako slepí k houslím. Poločasový stav tak byl bezbrankový.

Koloděje otočily v závěru zápasu vývoj zápasu ve svůj prospěch

Druhý poločas, se přeci jen na hřišti v Žabovřeskách začalo něco dít. V 50. minutě utekl hostující obraně domácí útočník Pilný a zkušeně celou akci zakončil – 1:0. Hra se přelévala z jedné strany na druhou a na obou stranách byly k vidění šance. Čtvrt hodiny před koncem se podařilo Kolodějím vyrovnat, když vyraženou střelu Kubíčka dorazil do sítě Šejba – 1:1. Když už se zdálo, že utkání dospěje k remízovému stavu, přišlo v závěru zápasu autové vhazování hostí. Dlouhý aut propadl na malé vápno, kde zaváhal s vyběhnutím brankář domácích Mádl a osamocený Jan Kubíček na zadní tyči trestal – 1:2. Ze tří bodů se tak na závěr sezony radovaly Koloděje, když se o jejich obě branky postaraly střídající hráči. Domácí hráči si tak na další vítězství budou muset počkat do nové sezony. 

Ohlasy k zápasu

TJ Sokol Žabovřesky

Jan Hála (hráč):  "Myslím, že poslední zápas sezóny jsme si užili všichni. Bral bych to jako klasický pouťák, ani u jednoho týmu o nic nešlo, a tak vypadala i hra. Šance byli na obou stranách a fanoušci se bavili, takže bych to bral pozitivně. To nic nemění na tom, že jaro se nám bohužel příliš nepovedlo, uvidíme, snad nová sezóna bude lepší."

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář