Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Prachatice 2018

17. 3. 2018

2017_0101_002732_001.jpg První den: Po příjezdu následovalo rychlé ubytování a hurá do kopců. V polovině trasy pak máme naše oblíbené schody směr k nemocnici a i místní pacienti a návštěvníci nás vždy povzbuzují. Po běhání následoval přesun do Nebahov, kde jsme si zahráli fotbal, ale také jsme pilovali kopací techniku a fyzičku. Poté následoval oběd a polední klid s PS4. Odpolední fáze začala na ovále, kde každý rok vylepšujeme čas na 100m a letos opět padl jeden rekord - dozvíte se na dokopné :) Po sprintech naše kroky směřovaly na hřiště kde opět proběhlo pár cvičení a pak následoval fotbal.

Druhý den: V 7 ráno opět proběhl tradiční výběh včetně schodů a následovala snídaně. Po snídani opět naše pozornost následovala k oválu, kde si snad všichni vylepšili čas na 100m a po sprintech opět následoval přesun na umělku kde proběhlo pár cvičení. Následovalo rozdělení do mužstev a více jak hodinu sálovka , kde jsem si šáhli na dno svých sil. Následoval oběd a polední klid. Ve večerních hodinách pak za umělého osvětlení probíhal fotbalový zápas a tímto byl také zakončen druhý den. 

Den třetí: Opět jsme se sešli v 7 ráno a hurá do kopců včetně schodiště. a vše bylo zakončeno opět sprinty. Po snídani jsme si dali opět sálovku a v 11 hodin proběhla na trenérském pokoji předzápasová příprava na odpolední utkání proti Horní Plané.Vše bylo zakončeno pečeným kolenem a pivkem v místním pohostinství. V neděli pak následoval odjezd domů . Příští rok určitě zase společně vyrazíme, neboť v Prachaticích se píši dějiny :-)))) 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář