Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Proti Hluboké máme bod

4. 9. 2018

Utkání na místním hřišti týmu TJ Sokol Žabovřesky nabídlo od samého začátku zápasu bojovné utkání, kdy se oba celky co nejdříve snažily strhnout vedení na svoji stranu. Nutno dodat, že i přes kvalitu hostujícího rezervního celku z Hluboké, neměl nováček v soutěži žádný respekt a naopak by se dalo říci, že v první půli byl nebezpečnějším týmem. Tenhle fakt hráči domácích potvrdili v průběhu první půle, kdy k jejich smůle nedokázali dotáhnout do finální části minimálně tři jasné gólové šance. Což domácí hráče mohlo mrzet záhy, když v probíhající 32. minutě jednu ze dvou větších šancí hostujícího celku z Hluboké proměnil v gól Karel Vácha - 0:1. To bylo také v průběhu prvního poločasu vše ze strany obou celků.

Stíhací jízda domácích hráčů

Do druhého poločasu domácí vstoupili vlažně a toho ihned využil hned ve 47. minutě jeden z nejproduktivních hráčů hostujícího mužstva Lukáš Adam a zvýšil v tuto chvíli vedení svého mužstva už na dvě branky - 0:2. Tenhle gól jakoby hráče Hluboké ukonejšil a domácí trestali, když se jim začala menší herní převaha projevovat i do stavu zápasu. Odpověď na gól hostujícího Adama na sebe nenechala dlouho čekat a v 52. minutě přišlo snížení ze strany domácího celku. Po krásné přihrávce Petra Borovky skóroval domácí útočník Josef Pilný - 1:2. Tlak domácích hráčů ze Žabovřesk dále pokračoval a bylo jen otázkou času, jestli přijde vyrovnávací gól nebo Hluboká z nějakého ojedinělého protiútoku zápas rozhodne. V 74. minutě nakonec šance domácích hráčů vyústily ve vyrovnávací gól. Domácí celek zahrával rohový kop, jehož exekuci si vzal na starost Jakub Hála a přesným centrem vyzval ke skórování svého strýce Jana Hálu, jenž se hlavou nemýlil - 2:2. Krom spousty osobních soubojů se do konce zápasu již nic zajímavého neudálo a po konečném hvizdu svítil na světelné tabuli, vzhledem k průběhu zápasu, možná i zasloužený remízový stav.

 

Ohlasy k zápasu

TJ Sokol Žabovřesky

Luboš Formánek ( hráč ): Do zápasu jsme vstupovali s velkým respektem. Hosté přijeli ve výborné sestavě a my si říkali před zápasem, že bude bod pro nás úspěch. Ovšem na hřišti to z nás spadlo a celých 90 minut jsme opravdu makali a nevypustili souboj. Myslím si, že bojovností jsme byli po celý zápas lepším týmem, ovšem bod s tak dobrým týmem bereme všemi deseti. Pro nás je důležitý neprohrávat a to se nám povedlo i 3 zápas sezóny.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář