S ÚSILNÝM PO PŮLHODINĚ ROZHODNUTO

22. 10. 2008
Čtyři góly za třicet minut a bylo rozhodnuto.S Úsilným jsme předvedli hlavně první poločas excelentní výkon a soupeře jsme přehráli minimálně o jednu třídu.Škoda jen polevení ve druhém poločase,náskok mohl být mnohem vyšší!

Obrazek
Půlhodina snů,tak by se dal nazvat úvod zápasu v našem podání.Již v 9. minutě byl v pokutovém území sražen k zemi Ivan Dvořák a Jan Šindelář z pokutového kopu načal kanonádu.Ve 12. minutě unikl po lajně rychlík Dvořák, přihrál Petru Klímovi,který tvrdou křižnou střelou zvýšil na 2:0. V 18 . minutě prošel hostující obranou Hüttner,přetaženým centrem na vzdálenější tyč našel volného Šindeláře,který svojí druhou brankou v zápase zvýšil hlavou již na 3:0.Ve 29. minutě přihrál Klíma do šance Dvořákovi a ten se v těchto situacích nemýlí-4:0. V té době byli hosté jak se tak říká na ručník a každý z diváků očekával,že brankostroj bude pokračovat.Ovšem čtyřgólový náskok zřejmě ukolébal i naše hráče a do druhého poločasu jsme vstoupili hodně ospale. Hosté nás zlepšenou hrou a zvýšeným důrazem začali přehrávat a výsledkem toho byli dvě branky v naší síti. Až stav 4:2 jako by nás probudil a opět nás vyburcoval k herní aktivitě. Zápas jsme definitivně rozhodli až po akci Petra Klímy,který přesným centrem našel Jirku Hüttnera a ten dal svým prvním gólem sezony výsledku konečnou podobu.Vítěztví bylo za výkon hlavně v prvním poločase jednoznačně zasloužené,ovšem nebýt poločasu druhého,mohli jsme vyhrát i větším rozdílem.

Sestava: Štingl-Houdek,Simandl,Jírovec,Jokl-Hüttner,Hrádek,Knot,Šindelář (55´Pokorný)-Dvořák,Klíma