Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

SKVĚLÁ VÝHRA S AMBICIÓZNÍ VLTAVOU ČB

30. 10. 2008
V úterý 28.10. jsme na vlastním hřišti v dohrávce 1.kola Třetí třídy sk.A přivítali velice ambiciózní,třetí celek tabulky,Vltavu České Budějovice.Vltava ztrácela na čelo tabulky pouhé dva body a po zbytečné víkendové remíze v Pištíně si k nám přijela pro tři body.My jsme jim ovšem po bojovném výkonu nedarovali ani jeden!


 Náš soupeř se od prvních kol pohybuje na čele soutěže a potvrzuje,že předsezóní Obrazekambice hrát na postup nebyli přehnané.I na našem trávníku předváděl hru,kterou tady ještě nikdo nepředvedl.Ovšem na bojovnost našich statečných hochů to nestačilo.Vltava měla optičtější převahu především díky větší techničnosti jejích hráčů.Jenže my jsme měli v brance Láďu "poušťáka" Prenera,který některými skvělými zákroky přiváděl hostující hráče k šílenství.A tak když se nedokázala prosadit Vltava,udeřili jsme my. V 58 minutě zatáhl po levé straně balón Daniel Rut(na obrázku),přihrával na Dvořáka,ten ale hezky pustil na úplně volného Jirku Hüttnera,který přes problémy se zpracováním napálil míč pod břevno. Dal tím tak svůj druhý gól v této sezoně. Náš protivník poté své úsilí ještě vystupňoval a vytvořil si drtivý tlak.Jenže na hranici sebeobětování hrající naši kluci, v čele s výborně chytajícím Prenerem branku neobdrželi a tak trochu překvapivě jsme zvítězili 1:0. Vltava díky této prohře spadla v tabulce na čtvrté místo a na vedoucí Olešník B ztrácí již 5 bodů.My jsme na osmém místě s šestnácti body. Ale pozor,v rámci předehrávaného 14 kola se se svým soupeřem utkáme znovu,a to již Obrazek8.11.2008,tentokráte ovšem v Českých Budějovicích.
Překonat Láďu Prenera se Vltavě nepodařilo.Tady je na snímku v utkání ve Štěkeni spolu s Pokorným.Hodnocení trenéra Karla Liebla:Obrazek"Musím pochválit všechny kluky do jednoho,bojovali jako správný mančaft.Příjemným překvapením byl nebojácný výkon mladíků z dorostu,kteří nahradili některé naše zraněné hráče a mají nemalý podíl na trochu nečekaném plném bodovém zisku."


Sestava: Prener-Houdek,Simandl,Vácha,Hála J.ml.-Hrádek(80´Masař),Jírovec(60´Nartovský M.),Hüttner,Rusfel-Dvořák,Rut(70´Pilný)

   

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Super výkon

(Dvořka, 31. 10. 2008 9:33)

Konečně zase jednou pořádnej výkon od nás Jank....,od nás Žabáků :-) Škoda jen těch zasr...proher s Dívčicemi a Pištínem. Takový tragédi,chjo.