Sobotní přestřelka skončila remízou

14. 6. 2015

sokol.jpgIII.třída.  III.třída. Již tradicí se stává, že poslední zápas sezóny hrajeme doma proti týmu SK Koloděje nad Lužnicí.

Ani jeden z týmů už nemohl sestoupit a hrálo se jen o konečné umístění v tabulce. Díky remíze nám patří konečné 8. místo a nepřeskočil nás ani Pištín. Zápas to byl jak na houpačce. Prvních patnáct minut bylo z naší strany výborných, ale pak přišel nevysvětlitelný útlum a než jsme se nadáli, prohrávali jsem 0:2. Naštěstí se nám podařilo ve 42. minutě snížit Honzou Lapešem, když centrovaný míč Pavla Pokorného poslal z voleje rovnou pod břevno. Ve druhé půli se nám hned v úvodu povedlo vyrovnat, kdy nadýchaný centr šajtličkou Michala Nartovského, hlavou usměrnil přímo do víka Vlasta Vácha. Pak opět přišel nějaký zkrat, když naše hrubé chyby hosté dokázali dokonale využít a najednou jsme prohrávali 2:4. Naštěstí náš tým bojoval až do konce. Nejprve se nám povedlo snížit Lukášem Houdek, když po pravé straně utekl Jakub Hála a přesným centrem připravil stoprocentní šanci, která skončila brankou. Vyrovnávací gól pak obstaral Pepa Pilný, když hostujícímu brankářovi prošel centr od Jana Hály mezi nohama a pro Pepu už nebyl žádný problém vsítit do prázdné brány. Utkání nakonec skončilo remízou 4.4.

TJ Sokol Žabovřesky - SK Koloděje nad Lužnicí 4:4 (1:2) Lapeš (asistence Pokorný), Vácha (asistence Nartovský, Houdek (asistence Jakub Hála), Josef Pilný (asistence Jan Hála)

Sestava: David Pavlík, Jiří Hüttner, Jan Hála, Pavel Pokorný, Vlastimil Vácha, Jan Lapeš, Michal Nartovský, Karel Drmota, Martin Vašíček, Josef Pilný, Jakub Hála,