STŘELECKÉ TRÁPENÍ VE ŠTĚKENI

20. 10. 2008
Jako stále stejná písnička-tak by se dali hodnotit naše zápasy na hřištích soupeřů.Celkem ucházející hra,neproměněné vyložené šance,hrubé chyby jednotlivých hráčů a především 0 bodů na našem kontě!

K zápasu jsme odjeli pouze v jedenácti lidech,na střídání jsme měli akorát provizorního trenéra Františka Masaře.Začátak zápasu nám vcelku vyšel a až do 15 minuty jsme tahali za delší provaz.Hráli jsme v pohybu a aktivně a domácím to dělalo problémy.V 15 minutě jsme dostali branku po rohovém kopu,naštěstí pro nás ji Obrazekrozhodčí pro ofsajd neuznal.Jenže od té doby se domácí začali osmělovat a zle zatápěli naší obraně.V 17 minutě zachránil již jistý gól Pepa Lukač,který vykopával míč z brankové čáry.Bohužel o 2 minuty později jsme už inkasovali.To domácí Hájek poslal z 30 metrů dlouhý balón do našeho vápna,který k úžasu všem skončil za zády chybujícího Prenera.Hodně rychle jsme se mohli oklepat z vedoucí branky,ale hned v následující minutě po výborném centru Votýpky Honza Šindelář(na obrázku) trestuhodně z vyložené šance přestřelil.V pětadvacáté minutě jsme nebyli daleko od další inkasované branky.Dlouhý balón k našemu vápnu špatně odhadl vyběhnuvší Ladislav Prener,rychlejší domácí útočník ho obešel,naservíroval přesným centrem míč do vápna na volného Uhlíka,který zakončoval do poloprázdné branky.Naštěstí pro nás stál na brankové čáře opět Pepa Lukač a již po druhé v tomto zápase nás ochránil od inkasované branky!!!Poslední šanci v první půli jsme měli my.Šindelář se dostal sám před domácího golmana,bohužel mu míč při zpracování uskočil.I když jsme nebyli o tolik horším soupeřem,můžeme poděkovat především Josefu Lukačovi za to,že poločasový stav byl pouze o jednu branku.
Ve druhém poločase jsme hráli ještě o něco více aktivněji a na hřišti to bylo znát.Domácí jsme přehrávali kombinační hrou,avšak k naší smůle pouze jen před vápno domácí branky,kde po většinou naše akce končili.Nejblíž vyrovnání měl Michal Stejskal v 57 minutě,bohužel jeho jedovatá střela jen olízla břevno.A když jsme se nedokázali prosadit my,udeřili z ojedinělé akce domácí.V 64 minutě vyslali do jasné ofsajdové pozice domácího útočníka Lojíka,který překonal tentokráte bezmocného Prenera.Nepomohli nám ani protesty vůči špatnému rozhodnutí rozhodčích.Ani druhá Obrazekbranka nás nepoložila a dál jsme předváděli sympatickou nápaditou hru,ovšem bohužel pro nás bez gólového efektu.Střelecky jsme se prosadit nedokázali a tak ze Štěkeně odjíždíme s porážkou 2:0.

Votýpka si kryje balón před domácím Hájkem

Sestava:
Prener-Stejskal M.,Lukač,Knot,Jokl-Rut,Maršán(K),Šindelář,Pokorný-Votýpka,Klíma

Hodnocení zastoupivšího trenéra Fandy Masaře:"Domácí nás přehráli pouze při standartních situacích,kde byl markantní rozdíl.Jinak hra nebyla špatná,škoda jen naší koncovky.Poděkovat musím Pepovi Lukačovi za obětavou hru,která nás ochránila od debaklu."