V Černém Dubu se pohledný fotbal nehrál

1. 6. 2016

Zápas proti Černém Dubu se nám nepovedl.  Vinou zranění a pracovní vytíženosti některých hráčů, jsme jeli k utkání pouze s 11 hráči. První půle byla z naší strany špatná. Jen prvních patnáct minut se dá hovořit z naší strany o fotbale. Chyběl nám pohyb, přesné přihrávky a důraz. Vše vyvrcholilo obdrženou brankou a poločasovým skórem 1:0. Ve 30. minutě pak napřáhl z pořádné dálky Jan Horský, jenomže rána skončila na břevně. Nutno dodat, že Černý Dub si vytvořil jedinou vážnou šanci, ale proměnil jí.

Ve druhé půli to bylo z naší strany jednoznačně lepší. Zlepšili jsme pohyb, nahrávky a začali se tlačit do zakončení. V 65. minutě byl faulován Jakub Hála zcela jasně ve vápně, ale rozhodčí to vytáhnul ven a možná to nás stálo body. Následný přímý kop byl sice z nebezpečné vzdálenosti, ale obrana domácích si s níím poradila. V. 75. minutě pak využil nepozornosti domácí obrany Pavel Pokorný,  šel sám na domácího brankáře, bohužel pro nás trefil tyč a následně se míč odrazil ven z brány. Během druhé půle se nám dařilo zahrávat i nebezpečné rohové kopy, ale žádný netrefil cíl. V průměrném utkání zápas skončil výhrou domácích 1:0.

TJ Černý Dub – TJ Sokol Žabovřesky 1:0 (1:0)

Sestava: Míra Mádl, Pavel Pokorný, Tomáš Hála, Miroslav Velík (60.Milan Jokl), Jiří Hüttner, Vlastimil Vácha, Jan Lapeš, Martin Vašíček, Luboš Formánek, Josef Pilný, Jan Horský