V Dívčicích vítězně

4. 9. 2011

míč-liga-mistrů.jpgIII. třída. První venkovní zápas nás čekal v Dubenci, kde hraje domácí zápasy tým Dívčic. Fotbalový klub Mír Dívčice je tradičním účastníkem III. třídy a tak nás nečekal lehký zápas, ale naštěstí opak byl pravdou.

Během první půle se nám podařilo čtyřikrát skórovat a o zápasu bylo rozhodnuto. První gól padl v 7. minutě. Centr Jiřího Hüttnera našel Pavla Pokorného a ten střelou k pravé tyči nedal golmanovi šanci. O pět minut později velmi dobře hrající Jan Horský chtěl centrovat, ale míč trefil vnějším nártem a zaskočil domácího brankáře, který čekal centr a bylo to 2:0. Ve 20. minutě to bylo už 3:0, kdy Jan Horský přízemní přihrávkou přes celé vápno našel Davida Ryneše a ten se nemýlil. Ve 32. minutě opět Jan Horský vysunul kolmou přihrávkou Karla Drmotu a skóre se měnilo počtvrté. Domácí branku Žabovřesk ohrozili jen ze třech volných kopů, ale jinak si šanci nevypracovali. Ve druhé půli se obraz hry moc nezměnil. Domáci byli trošku aktivnější a vypracovali si také dvě velké příložitosti ke skórování. Jednu bohužel proměnili a snížili na 1:4. To už nebyl na hřišti Martin Vašíček, kterého v útoku nahradil Michal Nartovský. Poté už jsme zase začali hrát my, ale dlouho nám dělalo problém se prosadit. To se změnilo až v 75. minutě, kdy po levé straně Jan Brož vysunul Karla Drmotu a ten šel od půlky sám na branku a golmanovi nedal šanci. O deset minut později David Ryneš vysunul Michala Nartovského a ten z malého vápna k levé tyči pečetil na 6:1. Takto i zápas skončil.

TJ Sokol Žabovřesky 1:6 (0:4) Jan Horský, Michal Nartovský, David Ryneš, Pavel Pokorný, Karel Drmota 2x

Sestava: David Pavlík, Jan hála, Lukáš Houdek, Jiří Hüttner, Jan Brož, Jan Horský, David Ryneš, Pavel Pokorný, Vlastimil Vácha, Martin Vašíček (51. Michal Nartovský, Karel Drmota