Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

V NEDĚLI NA REPARÁT DO VACOVA

31. 10. 2008
ObrazekV neděli 2.11.2008 jedeme k zápasu 13.kola I.B třídy sk.B na hřiště,pro nás nenáviděného soupeře,SK Vacov.Tedy na hřiště soupeře,se kterým v posledních letech svádíme tuhé boje.Vacov už patří čtvrtou sezónu k nejlepším týmům soutěže a vždy mu nakonec postup sebere někdo jiný.


I letos hraje šumavský celek na čele tabulky a momentálně mu po dvanácti odehraných kolech patří druhá příčka. Až na dva nepovedené zápasy mají vacovští opravdu skvostnou sezónu. Těmi dvěmi nepovedenými střetnutími byli zápas doma se Zdíkovem,který skončil remízou 1:1. Asi nejhorší letošní zápas sehráli 11.10 v rámci desátého kola ve Zlivi,kde nezvládli souboj o první místo v tabulce a prohráli potupně 6:1.Jinak ovšem sehráli mnoho kvalitních zápasů,čemuž odpovídají i některé výsledky(Záblatí 4:0,Vitějovice 5:1,Vimperk 7:1,Štěkeň 4:0). Jejich celková bilance je 8 3 1 s parádním skóre 36:13-nejlepší v soutěži! O dvou jejich ztrátách jsme se již Obrazekzmiňovali,další dvě remízy přišli na hřištích dalších silných týmů a to ve Lhenicích a Prachaticích. Vacovští jsou silní především na domácím trávníku,kde mají nyní bilanci 5 1 0 se skóre 22:4. Už toto napovídá,že nás nečeká nic lehkého.Navíc když vezmeme v úvahu,že hrajeme opět nastejně jak s áčkem,tak s céčkem.V dresu domácích nebudou chybět oba nejlepší střelci,kterými jsou Jaroslav Ketzer a Jan Blahout.Oba mají na svém kontě po devíti brankách a jsou po lhenickém Švecovi nejlepší v soutěži.Dohromady tak mají na svém kontě osmnáct gólů,tedy rovnou polovinu celého mužstva.
Určitě na paměti máme naše poslední střetnutí na hřišti Vacova,které skončilo hodně nevalně a ostudou po celém kraji! K zápasu jsme se tehdy vydali pouze s deseti hráči a po zranění našich čtyř hráčů včetně gólmana Štingla rozhodčí za stavu 7:0 v náš neprospěch utkání ukončil pro malý počet hostí(bylo to v 76 minutě!).Doufejme,že se nic podobného opakovat nebude a že si ve Vacově alespoň částečně napravíme reputaci.Utkání začíná ve 14:00 hodin.
                                                     

Tentýž den a v tentýž čas,tedy v neděli 2.11.2008 ve 14:00 nastoupí céčko k zápasu třináctého kola třetí třídy sk.A na hřišti Dřítně,kde se utká s tamní rezervou. Ani zde nás nečeká nic jednoduchého.Dříteň B je sice v tabulce až za námi,ovšem doma sbírá body celkem pravidelně.Prohrála pouze s Vltavou 0:3.Na síle domácích nabývá fakt,že budou mít ve svém středu pendly z Á-týmu,hrajícího I.A třídu (3.místo). To hraje totiž své mistrovské utkání už v sobotu v Bechyni.
Ovšem naši chlapci předvádí v posledních kolech celkem solidní výkony,proto odjedeme k zápasu se vztyčenou hlavou a s vědomím,že hrát se dá s každým.Důkazem toho je i nečekaná výhra z minulého týdne s velmi silnou Vltavou!!!


Oběma našim družstvům držíme palce a přejeme jim hodně sportovního umu a štěstí.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

DO VACOVA PRO BODY

(kaká, 31. 10. 2008 20:59)

Oznamuji,že jsem se opět dostal do trenérovo nominace a jedu taktéž do Vacova.Takže pryč s poraženeckejma řečma,zítra povině tatarák a v Něděli tam pojedeme minimálně pro boda.Přece takovou dálku nepojedeme jen na výlet.Navíc dle neoficiálních informací s námi jede i prezidento Mr.Stejskal. Tak se musíme vyšťavit a výsledek se dostavý.S útokem Aršavin-Sparťánek (Dvořka) tam přece nemůžeme prohrát!!!!

tomas

(denydžl, 31. 10. 2008 18:46)

což vo to já tam nejedu prohrát 0-0 to začíná a minimálně i skončí!!!

vacov

(tomas, 31. 10. 2008 17:31)

Taky bych to neviděl zrovna valně, ale zápas začíná 0:0;)

for DAN-DANIEL

(kaká, 31. 10. 2008 16:37)

Na to mám jednoduchý recept.Musíš pilovat po lajně jako na céčku,centrovat balóny do vápna a on se tam Aršavin už prosadí,že?Ovšem jestli nepůjde pilovat lavičku za Á!!!Jestli vás nebude ani jedenáct,tak to bych tam ani nejezdil.Hlavně žádnej respekt,jsou to balíci jako my!!!!!!!!!

náprava

(ruťák, 31. 10. 2008 14:42)

jsem zvědavej jak tam budem napravovat reputaci po minulej ostudě když hraje a + b + c ve stejnej den a hodinu...aby nás tam bylo alespoň 11..:(