Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

V SOBOTU NA PRACHATICE,V NEDĚLI NA BAVOROVICE

23. 10. 2008
ObrazekO následujícím víkendu nás v Žabovřeskách čekají dva atraktivní duely.Nejprve v Sobotu přivítá béčko rezervu divizních Prachatic a v Neděli céčko rezervu krajských Bavorovic.Béčko by potřebovalo plně bodovat,céčko by naopak chtělo navázat na předešlé dobré výkony a samozřejmě zvítězit taktéž.

Hned v sobotu ráno se budeme pokoušet vylepšit naší,zatím chudou,osmibodovou bilanci.Ale pozor! Na náš trávník zavítá soupeř těch nejvyšších kvalit-rezerva Prachatic.Tým,kterému po jedenácti odehraných kolech patří čtvrtá pozice a který je aktuálně ve fantastické formě. Prachatice už neprohráli šest kol,v posledních třech dokonce zvítězili při skóre 9:2. V minulém kole zvítězili na hřišti Vitějovic 4:2.Celkem za jedenáct kol nastříleli 25 branek,oproti našim dvanácti,což znamená,že hrají především útočný fotbal. Kádr našeho sobotního soupeře tvoří hodně mladí hráči,doplňovaní dalšíma mladíkama z dorostu.I proto se dá očekávat rychlý a především hodně běhavý zápas.Doufejme,že se s tím naši kluci statečně poperou a pokusí se o malé překvapení,kterým by bylo jakékoliv vítěztví.Utkání na přání soupeře Obrazekbylo přeloženo na sobotu 25.10 2008 z původních 14:30 hod. na dopolední čas 10:15 hodin.Proto si přivstaňte a přijďte fandit!!!

Žabovřesky/Jankov C hostí o den později,tedy v neděli 26.10.2008 od 14:30 hodin Bavorovice B. Děkujeme za podporu našich týmů!!!

V zápase budeme hodně spoléhat na divizí ostříleného Davida Maršána.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Prachatice

(tomas, 24. 10. 2008 20:33)

Doufám, že zítra pořádně zabojujem a budeme bodovat...