Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

TRADICE: Z JASNÉHO MAČE DRAMA

22. 5. 2008

Domácí si zbytečně zavařili ještě před zahajovacím hvizdem, když před zápasem nominovali do základní sestavy tři hráče z divizního áčka a naštěstí díky kontrole rozhodčího šel od první minuty na hřiště místo Bláhy dorostenec Pokorný.

ObrazekPrvní šanci měli hosté Buškem, který trefil jen vybíhajícího Mádla. Žabovřesky udeřily z první příležitosti. V 11. min. unikl zadákům pendl Holba a ideálně servíroval Klímovi (na snímku s Lagronem), který neměl problém otevřít skóre. Na brankáře Uhera se valil jeden útok za druhým. Dvakrát měl gól na noze Hajný, Klíma pálil z voleje jen do gólmana. Ve 21. min. Vlachovo Březí otevřelo zádní vrátka a z brejku se na stopera Lagrona řítila hned čtveřice domácích hráčů! Holba si narazil s Jodlem a ze vzduchu nekompromisně skóroval. Pohledné vystoupení z domácí strany korunoval třetím gólem P. Maxa.

Zdálo se, že druhý poločas se bude odehrávat jen z povinnosti, ale hned po zahájení se hosté dostali brankou Buška zpátky do hry. Domácí zbytečně znervózněli, na jejich kopačkách se usadila nepřesnost a Březí rázem ožilo. Další černá chvilka Žabovřesk přišla v 65. min., kdy kapitán Lagron zahrával trestný kop z pětatřiceti metrů, míč letěl po zemi přímo na brankáře Mádla a ten si jej neuvěřitelným způsobem hodil za vlastní záda! Tým z Prachaticka vycítil šanci, vytvořil si další možnosti, naštěstí zůstala domácí svatyně bez pohromy. Drama závěrečných minut ukončil po rychlém protiútoku svým druhým zásahem Petr Maxa (na snímku dole u míče).

Obrazek 

Sokol Žabovřesky – FC Vlachovo Březí 4:2 (3:0)

Branky: 31. a 90. P. Maxa, 11. Klíma, 21. Holba – 46. Bušek, 65. vlastní.

Žabovřesky: Mádl – P. Jílek, Jodl, Řezníček, J. Šindelář – Hajný, Lukač, P. Maxa, Pokorný (85. Heřman) – Holba, Klíma.

Obrazek

Tygří skok na Petra Jílka.

Obrazek

Radost po druhé brance. Zleva Petr Maxa, Michal Jodl a Petr Holba.

Foto: Jan Škrle

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mádlís

(Stinglís, 25. 5. 2008 21:21)

Tak to si teda kouzelník jak se patří,děkuji za vysvětlení,myslel jsem si že v tom byl nějakej špatnej odskok!!!!!:)jinak neber to nijak špatně,jen mě to tak zajímalo,takový goly padaj a budou padat!!!a hlavně,není zač se omlouvat,vždyt se vyhrálo!!!!!!ale je od tebe hezký že uznáš chybu!!!omlouvám se že jsem se v tom porejpal!!!!

Omluva

(Mádlís, 24. 5. 2008 22:21)

Pro Štinglíse. Po zemi míč nešel ,letěl něco nad zemí a předemnou skočil . Místo aby mi zůstal v koši tak se odemne odrazil jak od zdi. Bohužel přezemně do branky. Sám nevím jak to zvládl. Tady máš vysvětlení . Tímto se chci také omluvit všem a hlavně hráčům za svojí 100% chybu! A zároveň jim poděkovat za bojovnost až do konce .

vlastnák

(Stinglík, 24. 5. 2008 20:58)

jak vypadá neuvěřitelný způsob????

vlastnák

(Stinglík, 24. 5. 2008 20:57)

Další černá chvilka Žabovřesk přišla v 65. min., kdy kapitán Lagron zahrával trestný kop z pětatřiceti metrů, míč letěl po zemi přímo na brankáře Mádla a ten si jej neuvěřitelným způsobem hodil za vlastní záda!Jak to dokázal??????

hubeňour

(kafka, 23. 5. 2008 15:16)

vždyť tu žádné bříško nemám.Já se ho před novináři snažim co nejvíc zatáhnout,víc už to ale nejde!!!
Sváča ne,to se vsadim!!!!

Komentář k zápasu s Vimperkem

(Hóčko, 23. 5. 2008 15:13)

Předpokládám, že ten komentář a omluvu za zápas s Vimperkem nepsal Sváča... :o)

pro Kafku

(Hóčko, 23. 5. 2008 15:10)

nic není vyloučené, ještě trošku ztloustnu a bude nám to slušet ještě víc!!! :o)

holbička

(kafka, 23. 5. 2008 15:04)

pro Holbičku: Podívej,jak nám to tu sluší v tom Béčku.Měl by sis to nechat projít hlavou a jít k nám na pořád"-)))))))