Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

VLTAVA UTRŽILA DRUHOU PORÁŽKU

28. 6. 2008

Za úmorného vedra se Žabovřeskám podařilo oplatit týmu z českobudějovického sídliště podzimní porážku. Hosté, kteří se do poslední chvíle tahali o postup s Olešníkem B, využili zaváhání brankáře Prenera a M. Tesař otevřel skóre. Šance se pak střídaly na obou stranách. Tu největší spálil veterán Dvořák po vydařené spolupráci s Interholcem.

Po změně stran Vltavským viditelně ubývaly síly (nastoupili bez šest hráčů) a bylo jen otázkou času, kdy domácí pokoří gólmana Habinu. Nakonec se to povedlo Interholcovi a chvíli poté se radoval i druhý útočník Žabovřesk. Heřmanovu střelu brankář vyrazil před Dvořáka a ten měl snadnou roli, aby vstřelil druhou a zároveň rozhodující branku.

Žabovřesky – Vltava 2:1 (0:1)

Branky: Interholc, Dvořák – M. Tesař.

Sestava Žabovřesk: Prener – Houdek, Jírovec, Eibl, Brož – Hüttner, Hrádek, Heřman (88. Nartovský), Jokl – Dvořák, Interholc (75. T. Hála).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Klukům a Vlastovi

(Dvořka, 31. 7. 2008 22:18)

ty voe,tomu říkáš trénink? Dyť nás ty slávisti chtěli zabít! Do soboty budu z toho mrtvej. Mějte slitování a ohled k mému věku!!!
P.S. Sparta bude mít titul!!! :-)

Dvořkovy

(Vála, 30. 7. 2008 21:09)

Ivánku, kamaráde.. Souhlasím s tebou, kup si poslední střelky a až je roztrháš, zkonči, ale nezapomen ty co jsi měl doposud, tak ty ti vydrželi od začátku angažmá v Sk Žaby.. Tak se měj a zajdi na trenink. Út a Čt od 18:00 Měj se...

Klukům

(Dvořka, 30. 7. 2008 9:21)

chjooo, že bych si teda ještě koupil na starý koleno ňáky kopačky? ale až je roztrhám - končím :-)

Upozornění

(Vála (Vlasta), 1. 7. 2008 10:27)

Čau Ivánku, na to že by jsi zkončil vůbec nemysli. A nevim proč na žabáckejch stránkách píšeš jankovskejm???.... :-)

Klukům

(Dvořka, 1. 7. 2008 8:37)

Žabáci, kluci moji jankovský, hrálo se mi s Váma dobře!!! :))...ale nevím jestli ještě mám začít další sezonu,páč už mi to tak neběhá a nestřílí :-(

céčko

(vála, 30. 6. 2008 18:11)

Hoši pěkná sezona...