Výhra v Kolodějích

11. 6. 2018

Koloděje jsou náš tradiční soupeř již několik let, zápasy jsou hodně vyrovnané a vždy se hraje o výsledek až do posledních minut. První poločas byl jednoznačně v naší režii, i když do vedení šli domácí. Petr Schacherl fauloval ve vápně a kopal se pokutový kop. Domácí Baťha ho proměnil – 1:0. Této penaltě, ale bohužel přecházelo snad šest našich tutových šancí, ale vždy nás zradila finální fáze. Naštěstí se nám povedlo do poločasu skóre otočit, když naší střeleckou nemohoucnost nejprve napravil Jan Hála, když zblízka prostřelil domácího brankáře 1:1 a ve 42. Minutě už jsme vedli, kdy Jan Hála z rohu nacentroval na Pavla Pokorného a ten hlavou skóre otočil – 1:2.

Druhý poločas už zas tak fotbalově atraktivní nebyl. Domácí neustále nakopávali dlouhé balony a chvílemi to vypadalo jak na tenise. Náš tým opět pokračoval v zahazování šancí a bohužel se postupně přizpůsobil domácím i herně. Naštěstí několik šancí Koloděj jsme přežili včetně trefené tyče a v 86. minutě nám definitivní tečku za zápasem udělal Jan Hála, když před samotného brankáře domácích ho vyslal Josef Pilný a střelou k tyči navýšil na konečných 1:3.