Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Z Borku máme 3 body

8. 10. 2017

sokol.jpg

Po minulém domácím zápasu proti Pištínu, nás dnes čekal úplně jiný soupeř. Soupeř z Borku patří jednoznačně ke špičce v naší skupině a určitě chce bojovat o postup do OP.

Po většinu zápasu jsme byli lepším týmem, což se nám také povedlo konečně vyjádřit i brankami a v 60. minutě náš tým vedl už 3:0. Do této doby náš tým hru v klidu kontrolovali. Bohužel mezi 77. až 79. minutou jsme obdrželi dvě zbytečné branky ze závarů před naší brankou a drama bylo na světě.  Naštěstí se nám povedlo v 81.minutě opětovně navýšit skóre a začínali jsme tušit, že bychom nějaký ten bodík mohli urvat. I přesto, že domácí snížili v 87. minutě na konečných 4:3, náš tým si už vítězství ohlídal.  Po delší době nás netrápila koncovka a nutno dodat, že i naše dnešní týmové pojetí bylo perfektní.

Mezi dnešní střelce se nejprve zapsal Pepa Pilný hlavičkou k tyči, když ho centrem vybídl Míra Velík. Druhý gól měl na Starosti Vlasta Vácha, když si vzal míč pro sebe, nejprve udělal kličku obránci, následně i brankáři a navýšil na 2:0. Třetí branku přidal kapitán Jan Hála střelou k tyči a čtvrtý gól pak dal Pavel Pokorný, když Luba Formánků posadil nadýchaný centr z rohové kopu na hlavu Pavla na přední tyči a ten se nemýlil.  

FK Borek - TJ Sokol Žabovřesky 3:4 (0:2) Žemlička, Novák, Dosek - Pilný, Vácha, Hála Jan, Pokorný 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář