Z Chrášťan s bodem

10. 4. 2016

sokol.pngIII. Třída sk.A. První jarní zápas je za námi a navíc vezeme z Chrášťan bod za remízu 1:1.

S remízou budou spokojena asi obě družstva. Po většinu zápasu se spíše balóny nakopávaly a tak střední záložníci měli těžkou pozici se zapojit do hry. Domácí dali gól po střele z velkého vápna, kdy domácí Drozd to trefil přesně k tyči a nedal šanci Mádlovi. Ve druhé půli se nám povedlo vyrovnat .Díky nepozornosti a neohrabanosti domácí obrany, se na hranici malého vápna dostal k míči Josef Pilný a se střelou naložil jako správný útočník a bylo srovnáno. Na obou týmech bylo vidět, že nikdo nechce udělat chybu a že každé mužstvo chce vstoupit do jarní části úspěšně. Proto možná bylo i poměrně dost nepřesností. V ostrém zápase si odbyl premiéru Petr Borovka a už i na lavičce byl připraven Jirka Dobeš. Jirka se připojil k týmu teprve 5 dní před zápasem a proto si zahrál jen asi 5 minut.Postupně bude dostávat více prostoru. Zápas skončil 1:1

TJ Sokol Chrášťany - TJ Sokol Žabovřesky 1:1 Drozd - Pilný

Sestava:  Miroslav Mádl, Jan Lapeš, Jan Hála, Miroslav Velík, Vlastimil Vácha, Pavel Pokorný( 88. Jakub Hála), Luboš Formánek (46. Karel Drmota), Milan Jokl, Petr Borovka, Josef Pilný, Jan Horský

Chyběli: Martin Vašíček - nemoc, David Lukač - hrál za dorost, Jiří Hüttner - práce