Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Z CHRÁŠŤAN S CENNÝM BODEM

22. 10. 2008
Po smolné domácí prohře s odvěkým rivalem FC Praktic Pištín,odjelo naše družstvo pokusit se napravit pošramocené renomé do Chrášťan u Temelína.Na půdě silného soupeře jsme předvedli dobrý bojovný výkon a zaslouženě jsme si odvezli jeden bod.


 Domácí vstoupili do zápasu jak se na domácí tým sluší a patří a pěkně nás zmáčkli na naší polovinu hřiště.Odolávat jsme dokázali bohužel jen do 28 minuty,kdy po nedorozumění našich obránců s brankářem Štinglem otevřeli Chrášťanští pohodlně skóre-1:0. Navíc se hned o minutu později zranil útočník Karel Drmota a musel ho nahradit Pavel Pokorný.Naštěstí nás gól nepoložil a po pěti minutách jsme odpověděli taktéž brankou. To neúnavně bojující Ivan Dvořák vybojoval míč,předložil jej Milanu Joklovi,který obešel brankáře a do prázdné branky vyrovnal-1:1.Do konce poločasu se nám zranil ještě Hála a my už měli v zásobě pouze jedno střídání.Po změně stran se hrál fotbal kvalitní úrovně z obou stran, se šancemi na obou stranách.Nás několikrát zachránil svými výbornými zákroky Petr Štingl,čímž tak napravil své zaváhání z prvního poločasu.Stav utkání se už do konce zápasu nezměnil a my tak odvezli z Chrášťan cenný jeden bod.
Obrazek


střelec jediné naší branky Milan Jokl (uprostřed ze zápasu ve Štěkeni) Trenér Karel Liebl: "S dnešním výkonem jsem spokojený,kluci bojovali a nakonec jsme si ten bod zasloužili.Na třetí třídu to bylo nadprůměrné utkání."


Sestava: Štingl-Hála(35Śimandl),Jírovec,Vácha,Brož-Hüttner(73´Houdek),Hrádek,Rut,Jokl-Drmota(29´Pokorný),Dvořák
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář