Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Z Chrášťan vezeme bod za remízu

1. 5. 2018

14231846_1088080947906236_2652696363753656161_o.jpg 

V sobotu náš tým změřil síly s týmem Chrášťan na jejich půdě. V tabulce je sice mezi týmy rozdíl 15 bodů, ale to ještě nic neznamená. V první půli náš tým diktoval tempo a domácí k ničemu nepustil až na jednu šanci, když David Pavlík špatně odhadl odskok míče, nohama ho vyrazil před domácího hráče, ale ten odkrytou bránu netrefil. To byla jediná šance domácích za celý poločas. My jsme několikrát zahrozili po stranách hřiště, ale vždy nám nevyšla finální fáze, buď střelci netrefili zařízení a nebo to pokryl domácí brankář.

Ve druhé půli se obraz hry moc nezměnil. Náš tým byl aktivní, trpělivý a s tím přicházely i šance. Největší šanci spálil Luboš Formánek, když v 57. minutě nedal penaltu, po jasném hraní rukou domácí beka ve vápně. V 62. minutě Luboš Formánek zahrával rohový kop. Domácí brankář ho vytěsnil před Míru Velíka, který okamžitě vystřelil, ale domácí brankář byl opět na místě. V 67. minutě náš tým zahrával další přímý kop, tentokrát ho kopal Vít Hrabčák. Pravačkou obstřelil zeď, ale domácí brankář byl opět tam, kde měl být. Domácí pak zahrozili ze dvou rohových kopů, ale branku netrefili a i následný přímý kop, trefil pouze naší zeď. V 83. minutě si vzal hlavní slovo sudí Knotek, když náš bek Petr Schacherl zavezl z půlky míč až do vápna, kde ho doslova sestřelil chrášťanský bek, ale sudí dělal, že to nevidí. Zřejmě nechtěl písknout druhou penaltu proti domácím, ale tahle byla víc než jasná. I domácí diváci se divili, že ji neodpískal. Pak už se utkání jen dohrávalo a tak skončilo 0:0

TJ Sokol Žabovřesky

D. Pavlík – M. Velík, P. Pokorný, J. Hála, D. Ryneš, M. Velík, L. Formánek, V. Vácha , V. Hrabčák, T. Hála, J. Horský

TJ Sokol Chrášťany

V. Lhotka - M. Drozd, M. Zeman, L. Hartman, P. Matějka, J. Máca - J. Vomáčka , M. Boháč, P. Suchan, J. Pešl - O. Bahleda [-]

Ohlasy k zápasu

TJ Sokol Žabovřesky

Luboš Formánek (hráč):  V zápase jsme si vypracovali mnohem víc šancí než domácí. Neproměnili jsme penaltu, domácí brankář ještě vychytal několik tutovek. Bohužel nám tam včera nic nespadlo, ovšem nás těší, že jsme opět neprohráli. Ale co předvedl rozhodčí Knotek, to nikomu hlava nebere. Ano písknul jednu penaltu, ale 5 minut před koncem domácí obránce brutálně zajel do Schacherleho, který poté ležel asi 5 minut na hřišti a nemohl se zvednout. Ovšem pan rozhodčí zůstal bez povšimnutí a penaltu neodpískal. Naprosto učebnicová penalta a hlavně 1000%. Tohle kdybych já neodpískal v 1.A třídě tak dostanu trest na několik zápasů, ovšem pan Knotek tohle předvádí skoro každý zápas a píská si vesele dál. Bravo!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář