Z Dívčic vezeme všechny body.

8. 9. 2015

sokol.pngIII. Třída sk. A. První venkovní zápas letošní sezóny se nám povedl a zaslouženě si vezeme z Dívčic vítězství 2:0

Vítězství se nerodilo vůbec lehce. Prvních patnáct minut byli lepší domácí a vypracovali si několik šancí. Nejprve domácí netrefili v 9. minutě po naší chybě prázdnou bránu. V 11. minutě pak domácí zahrozili střelou z velkého vápna, ale střela šla nad bránu. Poté přišla i první naše šance. Z levé strany poslal centr do vápna Martin Knot a na malém vápně našel Josefa Pilného, který bohužel míč trefil špatně. Hned z protiútoku šel domácí útočník sám na naši bránu, ale náš brankář Miroslav Mádl předvedl perfektní zákrok a útok zlikvidoval. Jakoby to na nás zapůsobilo, že se máme probudit a začít hrát. Od této doby až do konce poločasu jsme byli lepší a začali diktovat tempo hry. Ve 35. minutě jsme korunovali naši zlepšenou hru gólem Milana Jokla, který vystřelil na velkém vápně a i díky teči domácího beka jsme šli do vedení 1:0. Do poločasu se už stav nezměnil.

Druhou půli jsme začali ve velkém stylu. Po několika krátkých přihrávkách našel Jakub Hála ve 47. minutě v pokutovém území Milan Jokla a ten navýšil na 2:0. Domácí jsme touto brankou dokonale zaskočili a do 75.minuty jsme byli jednoznačně lepší, protože v tomto období naši branku vůbec neohrozili. V 70. minutě nám upřel hlavní sudí Brom třetí branku. protože stál na půlce a hlavičku Milana Jokla, která skončila za brankovou čarou neviděl. Po zápase to přiznal i domácí brankář, že to byly branka, ale skóre se neměnilo. Zhruba od 78. minuty náš tým vypadl úplně ze hry. Začalo se diskutovat s rozhodčím, vše se začalo zbytečně komentovat a domácí se nadechli k velkému tlaku. Naštěstí veškeré nástrahy, rohové kopy, přímé kopy jsme ustáli i díky Mírovi Mádlovi v bráně a nakonec slavili vítězství 2:0.

TJ Mír Dívčice - TJ Sokol Žabovřesky 0:2 (0:1) Jokl 2x

Sestava: Miroslav Mádl, Jan Hála, Karel Drmota, Pavel Pokorný, Miroslav Vácha, Milan Jokl, Miroslav Velík, Martin Knot (88. Martin Vašíček), Jan Lapeš (74.Michal Nartovský), Jakub Hála (65.Jan Horský), Josef Pilný