Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Z Kameňáku vezeme všechny body

24. 10. 2017

portrait.1.1298906257.jpg

K sobotnímu zápasu do Kamenného Újezdu jelo pouze dvanáct statečných. Po velmi dobrém a zodpovědném výkonu se ale Žabovřeskám podařilo vyhrát 2:0 po brankách Jana Horského a Pavla Pokorného. Žábovřesky se tak nebezpečně približují k čelu tabulky.

Poločas přinesl jen jednu branku

Žabovřesky zaslouženě vyhráli na půdě Kamenného Újezdu, svou  přímočarou tvrdou hrou  založenou na poctivém bránění. Benfika Kameňáku na hřišti působila nervózně a nekompaktně a ani posila z A týmu v podobě Sládka a Dudáka domácím nestačila. Žabám nedělalo velký problém hru po celý zápas kontrolovat. Hosté soupeře rychle dostupovali a nedarovali domácím ani metr a svoji výškovou převahu využili při standardní sitauci z rohového kopu, kdy hlavou míč umístil Jan Horský - 1:0. První poločas byl na šance jednoznačně pro Žabovřesky, ty nechali vyniknout domácího brankáře Kvasničku, který zneškodnil značnou porci šancí. I díky němu se do kabin šlo pouze za stavu 0:1. 

Ve druhé polovině se pokračovalo v podobném duchu, hosté kvalitně bránili a bezzubý Kameňák neměl sílu na vytvoření většího tlaku a tak zlobil pouze ojediněle. Do dobrých šancí se dostal domácí Buczek, ale pohotovým zákrokem zareagoval brankář Pavlík a nedovalil tak změnit skóre. Další slušnou šanci připravil domácí Augusta pro Čermáka, který ale z levé strany v zakončení selhal. Na chvilkovou převahu Kameňáku, rychle hosté odpověděli při druhé brance, po chybě domácích na polovině hřiště a následném brejku po levé straně, zakončil Pavel Pokorný pod padajícím Kvasničkou - 0:2. Na hřišti byl vidět zmar domácích a velká radost hostujících hráčů, kteří po dvoubrankovém vedení, měli jasný impuls zápas dovést do vítězného konce. Rozhodčí nastavil slibnou porci minut navíc, ale i tak Žaby zkušeně ohlídali výsledek a odvážejí z Kameňáku všechny body.

Autor: David Augusta

Ohlasy k zápasu

TJ Sokol Kamenný Újezd B

Josef Kvasnička (trenér):Zápas byl vyrovnaný, soupeř hrál chytře, jednoduše dal dvě branky které my prostě nejsme schopni dát. Podali jsme mizerný výkon, nasazení a bojovnost nebyla na takové úrovni jak bych si představoval.

TJ Sokol Žabovřesky

Luboš Formánek (hráč): Opět jsme si vypracovali několik vyložených šancí, ale proměnit jsme dokázali pouze dvě. Ale získali jsme tři body a to je pro nás důležitý. Celý tým výborně pracoval.

Sestavy:

TJ Sokol Kamenný Újezd B

F. Kvasnička - J. Nejedlý, T. Chromý, L. Fousek, F. Holub, J. Dudák, M. Sládek, M. Velát, M. Váša, M. Samborský , M. Fousek

TJ Sokol Žabovřesky

D. Pavlík- J. Pilný, P. Pokorný, J. Hála, M. Velík, L. Formánek, V. Vácha, V. Hrabčák, O. Houdek , T. Hála, J. Horský

Na střídání: M.Vašíček

ŽK: 76. J. Pilný .

 Hráči zápasu: F. Kvasnička - D. Pavlík , J. Horský .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář