Ze Sedlece vezeme všechny body

17. 4. 2018

668f3357e5da1892f1ba3f23a510b8f067b0bb9b.jpegIII. Třída Sk. A - Velmi důležitý zápas nás čekal na půdě Sedlece. Tabulka je hodně vyrovnaná a tak opravdu rozhoduje každý bod. Tentokrát už jsme byli skoro v kompletní složení a tak bylo velké očekávání....

TJ Sokol Žabovřesky

Luboš Formánek (hráč)Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem a vypracovali si mnohem víc šancí než domácí. Já neproměnil nepřímý kop z hranice penalty, Pokorný neproměnil hlavičku po krásném centru Pilnýho, Houdek neproměnil tutovku z hranice penalty. Takže do kabin jsme šli bez vstřeleného gólu, ale věděli jsme, že druhou půli se to prostě zlomit musí. Po přestávce jsme na Sedlec vlítli a pomalu je nepustili z jejich poloviny. V 55. minutě jsme si nádherně vyměnili míč s Honzou Hálů, ten mi vrátil patičkou, já pokračoval směrem k vápnu a střelou k tyči jsem dal na 0:1. Ovšem po zakončení jsem špatně došlápnul, okamžitě jsem odstoupil ze zápasu, kotník mam jak tenisák a pár zápasů si od fotbalu odpočinu. Ovšem kluci hráli stále dobře, jenom prostě jsme neměli to štěstíčko proměnit šance, které jsme si vytvořili. Důležité tři body.