HLADKÁ VÝHRA SE ZL. KORUNOU

22. 2. 2008

ObrazekUtkání začalo kvůli špatné domluvě Krumlovských s půlhodinovým zpožděním, na které doplatil smolař Josef Jírovec, který dorazil sám vlastním autem s tím, že po poločase musí obratem domů. A tak stihl pouze pozdravit „milované“ spoluhráče a vyrazit vzhůru k domovu...

Start měli svěřenci trenéra Kukly přímo raketový, do zhruba dvacáté minuty si vytvořili slibný třígólový náskok. Jenže po přestávce přišlo již tradiční polevení a tým ze Zlaté Koruny dvěma zásahy do sítě veterána Ladislava Prenera, jedničky pro jaro, snížil na rozdíl jediné branky.

Žabovřesky opět zvýšily otáčky a když proměnil pokutový kop Hajný na 4:2, bylo o vítězi definitivně rozhodnuto. První trefu v kategorii mužů vsítil Martin Knot, talentovaný zadák, který se nejlépe cítí na postu předstopera. V poslední pětiminutovce si místo v útoku doslova vyprosili oba krajní beci P. Jílek a Jokl. Vzápětí po ideální přihrávce Votýpky uzavřel skóre Jokl na konečných 6:2.

Žabovřesky - Zl. Koruna 6:2 (3:0)

Branky: P. Maxa 2, Knot, Hajný (11), Votýpka, Jokl.

Sestava: Prener - P. Jílek, Boháč, Knot, Jokl - Pokorný, P. Maxa, T. Bürger, Hajný - Votýpka, P. Klíma, hokejově střídali Hrádek a Ryneš.